Noclegi, Puszcza Białowieska

Noclegi w Białowieży – leśniczówka „U Jasia i Małgosi”

Białowieża ze względu na swoje walory turystyczne co roku przyjmuje tysiące gości. Z tego względu mieszkańcy dokładają wszelkich starań, by podejmując turystów – z całej Polski i z zagranicy – zapewnić im wygodny nocleg i miłą atmosferę.

Do takich osób zaliczają się państwo Małgorzata i Jan Marchlewicz. Mieszkają w dawnej leśniczówce, usytuowanej w niewielkiej miejscowości, w połowie drogi między Białowieżą a Hajnówką. Miejsce to idealnie pasowało, by zapraszać gości – cisza, niewielu sąsiadów i z każdej strony Puszcza…

 

Jak mówią sami właściciele, ponieważ kochają ludzi, więc każdy może poczuć się u nich wyjątkowo. Dom jest przepełniony miłą atmosferą, a sami gospodarze są ludźmi bardzo otwartymi i serdecznymi.

Klimatyczne miejsce w Polsce to Białowieża. Noclegi w leśniczówce to zaś idealna możliwość zregenerowania sił. „U Jasia i Małgosi” można skorzystać ze smacznych posiłków przygotowywanych przez samą szefową, skorzystać z ‚kąpieli’ w saunie fińskiej czy podziwiać gwiazdy (ze względu na brak zanieczyszczenia światłem widok nieba usianego gwiazdami każdemu z gości zapiera dech w piersiach) przy wieczornych ogniskach. W słoneczne dni, korzystając z pomocy przewodnika, można wybrać się na wycieczkę po Puszczy, odwiedzając miejsca, w których turyści zazwyczaj nie bywają.

Każda pora roku w Białowieży jest niepowtarzalna i ma swój urok. Jesienią goście przybywają tu, by nasycić oczy niesamowitym widokiem wielobarwnej Puszczy Białowieskiej (od żółci, przez pomarańcz i czerwień, a kończąc na miedzi) i oczywiście skorzystać choć trochę z darów, które w sobie kryje – najróżniejszych odmian grzybów.

Niektórzy z gości mogą mieć nawet możliwość na własne oczy zobaczyć żubra. Te potężne zwierzaki bardzo lubią okolice agroturystyki Państwa Marchlewiczów.

Leśniczówka „U Jasia i Małgosi” ZAPRASZA!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *