Zwierzaki

Sklep zoologiczny – idealne miejsce dla właścicieli zwierzaków

Sklep zoologiczny to wyjątkowe miejsce dla zwierząt i ich właścicieli. Często kupujemy potrzebne nam produkty „przy okazji” na przykład w markecie. Ale dlaczego warto odwiedzać sklepy zoologiczne?

Produkty specjalistyczne dla zwierząt

Sklep dedykowany potrzebom zwierząt to miejsce, w którym znajdziemy wszystko czego potrzeba naszym pupilom. Począwszy od zabawek, przez legowiska i klatki po preparaty i środki do higieny, a skończywszy na profesjonalnych poradnikach i książkach. W takim sklepie znajdziemy produkty dla chomików, rybek, kota, psa czy węża. Przekrój oferty jest ogromny. Dlaczego warto tego typu akcesoria i artykuły kupować w sklepie zoologicznym?

Na pewno zakupimy tam produkty sprawdzonych, znanych marek specjalizujących się w produkcji artykułów dla zwierząt. Możemy mieć pewność, że kupując dany produkt otrzymamy wysoką jakość i gwarancję wartości. Po drugie w sklepie zoologicznym pracują ludzie, którzy kochają to co robią. Lubia zwierzaki, mają do nich odpowiednie podejście, a przede wszystkim mają fachową wiedzę. Możemy więc skorzystać z ich podpowiedzi i doświadczenia wybierając konkretne produkty.

Karmy dla psów

Jednym z najważniejszych produktów w sklepie zoologicznym są karmy dla psów. Stanowią one znaczną część oferowanego asortymentu. Karmy dostępne w sklepie zoologicznym to karmy sprawdzonych marek. Czym się wyróżniają? Przede wszystkim składem. Karma dobrej jakości musi składać się z białka, węglowodanów, witamin, minerałów itd. Nie powinna zawierać produktów pochodzenia zbożowego. Takie karmy składają się głównie z mięsa królika, kaczki, jelenia, dzika, ryb, warzyw, owoców, olei i ziół, na przykład: truskawek, ananasa, marchewki, zielonego groszku, tymianku, szałwii itd.

 

Pracownicy sklepu zawsze chętnie pomogą dobrać karmę do potrzeb danego psa. Jeśli Twój pupil zmaga się z nadwrażliwością przewodu pokarmowego, cukrzyca, otyłością, chorobą nerek czy innymi dolegliwościami, to koniecznie wybierz karmę dedykowaną takim potrzebom psów.

Żwirki dla kotów

Kolejną ważną grupą docelową sklepu zoologicznego są koty;), dlatego oferują duży wybór żwirków dla kotów. Rodzaj żwirku można dostosować do własnych preferencji i potrzeb kota. Żwirki różnią się zapachem, składem, właściwościami itd. Możemy zakupić żwirek bentonitowy. Jest to najprostsza wersja, niekoniecznie odpowiada właścicielom ponieważ pyli i łatwo roznosi się po mieszkaniu. Najchętniej kupowane są żwirki z odpadów drewnianych. Pięknie pachną, są biodegradalne – można je wyrzucać nawet do toalety. Dostępny jest także żwirek sylikonowy – praktyczny i wydajny.

Więcej informacji o różnych rodzajach żwirków można uzyskać u pracownika sklepu zoologicznego.

Każdy właściciel kocha swojego zwierzaka i chce, aby miał produkty wysokiej jakości i zdrowe. Właśnie takie artykuły dostarczają nam sklepy zoologiczne. Warto wybrać się do najbliższego i przekonać o jakości oferty.

 

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem zoologicznym E-Pazur.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *