Ciekawe miejsca

Staropolska Galeria Smaku – zdrowa strona Lublina

Staropolska Galeria Smaku – z czym się Wam kojarzy taka nazwa? Może z wyśmienitymi daniami dawnej polskiej kuchni? Jeśli jesteście z Lublina to skojarzenie będzie prawidłowe – ze zdrową, ekologiczną żywnością, którą oferuje właśnie Staropolska Galeria Smaku. Dlaczego ten sklep zwraca naszą uwagę na spożywczej mapie polski? I czy tylko lublinianie i goście odwiedzający Lublin mogą zrobić zakupy w Staropolskiej?

Staropolska Galeria Smaku istnieje na rynku ponad 20 lat. Od dwóch dekad dba o zdrowe produkty dla mieszkańców Lublina. Rozpoczęła swoją działalność, kiedy trend zdrowego odżywiani nie był jeszcze tak popularny jak dzisiaj. To wyraźnie pokazuje, że właścicielom zależy na dostarczaniu dobrej żywności i produktów spożywczych bez względu na aktualnie panującą „modę”. Dokładają wszelkich starań, by sprowadzać do swojego sklepu produkty z najwyższej półki – mamy tu na myśli przede wszystkim jakość. Po co warto udać się do Staropolskiej?

Szczególnie polecamy ekologiczne warzywa, owoce, nabiał, drób itd. Produkty sprowadzane są codzienne z terenów województwa lubelskiego. Dieta oparta o zdrowe, ekologiczne produkty (nie nawożone, nie sztucznie pędzone) ma szczególne znaczenie dla małych dzieci, osób w podeszłym wieku, a także tych, którym nie jest wszystko jedno co jedzą.

Świeże produkty ekologiczne w Staropolskiej Galerii Smaku

 

Poza tym w sklepie można zakupić produkty spożywcze wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe, bezcukrowe i wiele innych. Ostatnio znacząca wzrosła liczba osób odżywiających się bez mięsa czy glutenu, dlatego Staropolska Galeria Smaku dba o to, by tego typu produktów nie brakowało.

Mamy dobrą informację, dla tych którzy nie mieszkają w Lublinie. Zdrowe produkty można zakupić w sklepie internetowym – Staropolska Galeria Smaku. Artykuły wysyłane są bardzo szybko, dlatego nie warto robić dużych zapasów. Można na bieżąco zamawiać świeże produkty ekologiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *